FORUM ZA STUDENTE ALU!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

+4
dzoteks
Admin
Alex
Orijana
8 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  Orijana Sub Sep 22, 2007 6:59 pm

Veorvatno vec znate ali nije loshe ponoviti. Profesor sociologije i estetike Drago Kovachevic od oktobarskog roka nece predavati na ALU pa studenti bi trebalo da prijave ispite (malo to kasno govorim poshto je poslednji dan bio juche ali probajte) kod njega. Arrow

Ovaj topic osim obaveshtenja sluzi i da se razmenjuju informacije o profesorima tipa kako izgledaju ispiti, kako profesor ispituje, ispitna pitanja, kako predaje, shta je dotichnom bitno ili ne i sl. What a Face

Orijana

Broj poruka : 4
Datum upisa : 22.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Jos malo vide o profesorima koji idu

Počalji  Alex Ned Sep 23, 2007 2:09 pm

Hvala na dragocenim informacijama,
ja sam sada na cetvortoj godini mas-a i vrlo sam zainteresovana za sve informacije oko zavrsne godine.
Koliko je meni poznato i prof Miletic iz medija nece vise predavati, ali tu informaciju treba jos proveriti.
Pozdrav svima

Alex

Broj poruka : 37
Godina : 47
Datum upisa : 22.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  Orijana Pon Sep 24, 2007 11:27 am

Ne znam za to ali u chetvrtoj godini nemash Medije, samo novinarstvo IV.

Orijana

Broj poruka : 4
Datum upisa : 22.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  Alex Pon Sep 24, 2007 12:12 pm

Znam da u cetvrtoj nema medija, ali to je informacija za ljude koji su upisali trecu ili drugu.
Pozdrav

Alex

Broj poruka : 37
Godina : 47
Datum upisa : 22.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  Admin Uto Sep 25, 2007 4:01 pm

Alex ::Hvala na dragocenim informacijama,
ja sam sada na cetvortoj godini mas-a i vrlo sam zainteresovana za sve informacije oko zavrsne godine.
Koliko je meni poznato i prof Miletic iz medija nece vise predavati, ali tu informaciju treba jos proveriti.
Pozdrav svima

uh sto nije ranije otisao taj Miletic..ne mogu vise da ga gledam!
:/

a za ispite..nikad nije kasno..samo je skuplje!:>
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 37
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 21.09.2007

https://alueduyus.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty ..sigurica

Počalji  dzoteks Uto Sep 25, 2007 6:34 pm

ja mislim da je danas ahen-paderborn iz x-1.ne stavljejte vishe od 100 evra.a shto se tiche alu,chiji sam i ja student,mislim da je forum nepotreban,jer ionako sa diplomom istog mozhete bulju da obrishete.A mozda cak ni to.zato ne vidim razlog da se bilo ko cima sa forumima zbog todoriceve vestacke tvorevine.pozdrav za vicikneza i mica vranjesa.

dzoteks

Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty pa

Počalji  Admin Uto Sep 25, 2007 6:38 pm

poenta i jeste da se malo potrudimo i ne dozvolimo da posle svega sa tom istom brisemo dupe!!!
zar ne?!?!
ja ne odustajem od svojih 3god zivota koje sam do sada dala na tom faksu!!!!!
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 37
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 21.09.2007

https://alueduyus.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty ...sunce li im njihovo...

Počalji  hejter Sub Sep 29, 2007 4:32 am

...zelim da likvidiram : ZECA i GIDRU jer su mi ostala ta dva ispita iz druge godine i zbog njih ne mogu da upisem cetvrtu i nekoga iz studentske sluzbe jer ne moze da se prijavi RTV u oktobarskom roku iz nepoznatih razloga Twisted Evil

hejter

Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  Admin Sub Sep 29, 2007 1:28 pm

hejter ::...zelim da likvidiram : ZECA i GIDRU jer su mi ostala ta dva ispita iz druge godine i zbog njih ne mogu da upisem cetvrtu i nekoga iz studentske sluzbe jer ne moze da se prijavi RTV u oktobarskom roku iz nepoznatih razloga Twisted Evil

aa ma kako ne moze ja sam prijavila sad za oktobar!!!LEPO UPLATILA, ODNELA PRIJAVU I UPLATNICU!!scratch Neutral
jos hocu sve da ih zovem i pitam zasto u rasporedu ispita nema nigde rtv prod.
aaaaaaaaaaaa!!!
UZAS!!! affraid affraid
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 37
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 21.09.2007

https://alueduyus.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  Alex Ned Sep 30, 2007 12:24 am

Admin ::
hejter ::...zelim da likvidiram : ZECA i GIDRU jer su mi ostala ta dva ispita iz druge godine i zbog njih ne mogu da upisem cetvrtu i nekoga iz studentske sluzbe jer ne moze da se prijavi RTV u oktobarskom roku iz nepoznatih razloga Twisted Evil

aa ma kako ne moze ja sam prijavila sad za oktobar!!!LEPO UPLATILA, ODNELA PRIJAVU I UPLATNICU!!scratch Neutral
jos hocu sve da ih zovem i pitam zasto u rasporedu ispita nema nigde rtv prod.
aaaaaaaaaaaa!!!
UZAS!!! affraid affraid

Ljudi profesor Savkovic je u bolnici tako da termini za njegove ispite nisu zakucani, jos uvek se ne zna kada ce da se odrzati ti ispiti.

Alex

Broj poruka : 37
Godina : 47
Datum upisa : 22.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  glamchick Ned Sep 30, 2007 2:39 pm

Alex ::
Admin ::
hejter ::...zelim da likvidiram : ZECA i GIDRU jer su mi ostala ta dva ispita iz druge godine i zbog njih ne mogu da upisem cetvrtu i nekoga iz studentske sluzbe jer ne moze da se prijavi RTV u oktobarskom roku iz nepoznatih razloga Twisted Evil

aa ma kako ne moze ja sam prijavila sad za oktobar!!!LEPO UPLATILA, ODNELA PRIJAVU I UPLATNICU!!scratch Neutral
jos hocu sve da ih zovem i pitam zasto u rasporedu ispita nema nigde rtv prod.
aaaaaaaaaaaa!!!
UZAS!!! affraid affraid

Ljudi profesor Savkovic je u bolnici tako da termini za njegove ispite nisu zakucani, jos uvek se ne zna kada ce da se odrzati ti ispiti.

Da, a ako pozovete faks lepo ce vam objasniti, kao meni za film... da je prof. u bolnici pa da ce terminispita biti naknadno objavljen.

Inace, Pozoriste stvarno nije problem, ja sam ga dala sada u sept. roku jer mi je to bio jedini ispit ostao iz 2. godine. I niko nije pao, stvarno je bilo potrebno da se zna minimum... Ja sam ucila 3 dana (odnosno popodne, pa vece) i dobila 8... Stvarno nije problem, a Zec je skroz ok lik...

glamchick

Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty :)

Počalji  Admin Ned Sep 30, 2007 5:32 pm

Pozoriste nije problem..jeste Zec ok lik!:]
Ovde se radi o Filmskoj i RTV produkciji!
Filmsku dala sad u sept. super je profesor stvarno, tako da RTV nece biti problem, samo da covek ozdravi da mozemo da izadjemo na ispit mi koji smo prijavili..Smile
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 37
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 21.09.2007

https://alueduyus.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  elektra Ned Sep 30, 2007 9:40 pm

Orijana ::Veorvatno vec znate ali nije loshe ponoviti. Profesor sociologije i estetike Drago Kovachevic od oktobarskog roka nece predavati na ALU pa studenti bi trebalo da prijave ispite (malo to kasno govorim poshto je poslednji dan bio juche ali probajte) kod njega. Arrow

Ovaj topic osim obaveshtenja sluzi i da se razmenjuju informacije o profesorima tipa kako izgledaju ispiti, kako profesor ispituje, ispitna pitanja, kako predaje, shta je dotichnom bitno ili ne i sl. What a Face

Šteta i za njega i za Miletića. Draga sam shvatila kao retko pozitivnog lika, naročito imajući u vidu način na koji "predaje" i način na koji "ispituje".
Jeste, Miletić ume žestoko da smori na predavanjima (a pošto smo zbog toga već imali rasprave: ) sve pod izgovorom da smo akademski građani i da tako treba i da se izražavamo. (a raspravljali smo o tome jer sam pokušavala da mu objasnim da ljudi koji su samnom u klasi mahom imaju 20 godina, nisu uspeli u prvoj godini da shvate ni šta su agencijske vesti ni šta je novinarstvo a on očekuje da nam TAKAV bude zanimljiv, zato su mu na predavanjima bila 2'3 studenta).. Whatever...

Nego... Bila bih Vam zahvalna ako biste prosledili informaciju da li možda na Miletićevo mesto dolazi Dobrivoje Stanojević? On je moj generaciji, koja je sada upisala III, u prvoj godini fantastično predavao medije.

Pozdrav
elektra
elektra

Broj poruka : 15
Godina : 45
Datum upisa : 28.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  elektra Ned Sep 30, 2007 9:43 pm

Admin ::Pozoriste nije problem..jeste Zec ok lik!:]

Ako nije problem, objasni mi šta da radim pošto upravo spremam dramu. Prvi put polažem u oktobru a nisam stigla da se pojavim na prethodnim rokovima da slušam ispit i kako on ispituje. Malo mi je heavy to silno bubačenje naslova svakog autora. Drame sam pročitala. Koliko treba da dopunim da bi sve bilo ok? Smile
elektra
elektra

Broj poruka : 15
Godina : 45
Datum upisa : 28.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  glamchick Ned Sep 30, 2007 11:09 pm

elektra ::
Admin ::Pozoriste nije problem..jeste Zec ok lik!:]

Ako nije problem, objasni mi šta da radim pošto upravo spremam dramu. Prvi put polažem u oktobru a nisam stigla da se pojavim na prethodnim rokovima da slušam ispit i kako on ispituje. Malo mi je heavy to silno bubačenje naslova svakog autora. Drame sam pročitala. Koliko treba da dopunim da bi sve bilo ok? Smile

E, uopste nije problem... Kada izvuces pitanja, dovoljno je da barem nesto znas. Vrlo je vazna anticka Grcka, da znas kako je izgledalo pozoriste, kako je bilo organizovano i ko su bili glavni tragicari. Naravno, vazno je da znas glavne odrednice ostalih epoha, ne moras da ucis sve od reci do reci, vec da mu das do znanja da si shvatila to sto si citala. Primer - pre mene je bila devojka koja je na sva tri pitanja sve rekla od a do sh Smile, ali posle nije znala da kaze ime nekog posleratnog reditelja ili jednog od nasih najvecih zivih glumaca i dobila je 7. Ja sam znala samo Grcku, 2. pitanje onako, a trece uopste, pa sam dobila 8.

Sto se dela tice, vazno je da znas imena glavnih likova i da znas gde se radnja dogadja. I naravno sta se desavalo, ali 'opusteno", nemoj da se trudis da ucis napamet, vec samo procitaj i preslisaj se nekoliko puta...

Ne znam da li sam bila dovoljno jasna, pitaj konkretno ako te jos nesto zanima...

Pozz

glamchick

Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  Admin Pon Okt 01, 2007 1:09 pm

Orijana ::Ne znam za to ali u chetvrtoj godini nemash Medije, samo novinarstvo IV.

ČETVRTA GODINA

1.Marketing-menadžment u umetnosti
2.Preduzetništvo
3.Novinarstvo IV
4.Mediji IV
5.Umetnost i pravo
6.Estetika
7.Izborni predmet
...

imamo ili ne medije 4?
Question Rolling Eyes
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 37
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 21.09.2007

https://alueduyus.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  Alex Pon Okt 01, 2007 4:00 pm

Admin ::
Orijana ::Ne znam za to ali u chetvrtoj godini nemash Medije, samo novinarstvo IV.

ČETVRTA GODINA

1.Marketing-menadžment u umetnosti
2.Preduzetništvo
3.Novinarstvo IV
4.Mediji IV
5.Umetnost i pravo
6.Estetika
7.Izborni predmet
...

imamo ili ne medije 4?
Question Rolling Eyes

Nemamo medije u cetvrtoj godini, takav je plan i program. Ovo sto ste dali su predmeti za oba smera!!!

Alex

Broj poruka : 37
Godina : 47
Datum upisa : 22.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty PREDMETI CETVRTE GODINE

Počalji  Alex Pon Okt 01, 2007 4:08 pm

[b]

IV godina - MAS/ART
1. SAVREMENE TENDENCIJE
2. UMETNOST I PRAVO
3. PREDUZETNISTVO (Mirko Petrovic)
4. ESTETIKA
5. NOVINARTVO (mas)
6. MARKETING - MENADZMENT U UMETNOSTI (art)

Sto ukupno cini 5 ispita za manje ambiciozne tj. 6 za ambiciozne Laughing

Alex

Broj poruka : 37
Godina : 47
Datum upisa : 22.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  elektra Pon Okt 01, 2007 4:18 pm

Uzgred, kad ce se setiti da se otarase Mirka Petrovica, i vec pomenutog Zorana Andjelkovica-Bakija-Gidre...
Mirko Petrovic je kriminalan! Predaje usko strucan predmet a nikog nista u zivotu nije naucio (da li treba da napomenem da je druga godina, sada treca, CELA pala na njegovom CUVENOM kolokvijumu na kojem nikad ne znas sta si uradio i da li si u pravu, posto ni sam Mirko ne zna sta je hteo da kaze u pitanjima koja je postavio). Metodologija mu je ocajna, a niko nista ne cini tim povodom. Lici mi na Mr.Berns-a iz Simpsona - i likom i delom...scratch
elektra
elektra

Broj poruka : 15
Godina : 45
Datum upisa : 28.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty hahaha

Počalji  Admin Pon Okt 01, 2007 4:53 pm

eh da si jedina koja to misli!! Wink

Mirka Petrovica mozemo prijaviti kao profesora koji ima previse godina za predavacha..jer po zakonu profesori njegovih godina NE SMEJU da imaju predmetne nastave niti da predaju uopste ili ocenjuju!
To cula od jednog od profesora!Wink Laughing Twisted Evil

a sto se tiche Zorana Andjelkovica..mislim da njemu ne mozemo nista..ali i da on i nije tako strasan!Smile
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 37
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 21.09.2007

https://alueduyus.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  Admin Pon Okt 01, 2007 4:58 pm

Alex ::[b]

IV godina - MAS/ART
1. SAVREMENE TENDENCIJE
2. UMETNOST I PRAVO
3. PREDUZETNISTVO (Mirko Petrovic)
4. ESTETIKA
5. NOVINARTVO (mas)
6. MARKETING - MENADZMENT U UMETNOSTI (art)

Sto ukupno cini 5 ispita za manje ambiciozne tj. 6 za ambiciozne Laughing

tnx God!
ne bi Miletica izdrzala jos godinu! rabbit
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 37
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 21.09.2007

https://alueduyus.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  elektra Pon Okt 01, 2007 4:59 pm

Admin ::eh da si jedina koja to misli!! Wink

Mirka Petrovica mozemo prijaviti kao profesora koji ima previse godina za predavacha..jer po zakonu profesori njegovih godina NE SMEJU da imaju predmetne nastave niti da predaju uopste ili ocenjuju!
To cula od jednog od profesora!Wink Laughing Twisted Evil

Sve pi to bilo lepo kao ideja da nas ima vise koji bi i istrajali u tome.
Kad sam govorila mojima (iz klase) da treba da ga prijavimo posle onog skandala od kolokvijuma svi su se, da izvinete, usrali. Ipak su to mahom deca koja i dalje tripuju ono strahopostovanje kao u srednjoj skoli, a mene gledaju kako lujku kojoj nije problem da se suprotstavi. Naravno, u takvoj atmosferi ja stvarno ispadam grbava, a oni dobri djaci, pristojna deca...


Admin ::a sto se tiche Zorana Andjelkovica..mislim da njemu ne mozemo nista..ali i da on i nije tako strasan!

to
je tacno. u principu stariji su nas isfrustrirali i pre nego sto smo
provalili da treba igrati po njegovim pravilima, koja su jasna i
jednostavna, i onda sve bude u redu. to, naravno, govorim tek posle
prezivljenih IT, a sta ce biti sa IS, sa kojima su nas takodje
isprepadali - see you next year...


Poslednji izmenio dana Pon Okt 01, 2007 5:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
elektra
elektra

Broj poruka : 15
Godina : 45
Datum upisa : 28.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  elektra Pon Okt 01, 2007 5:02 pm

Admin ::a sto se tiche Zorana Andjelkovica..mislim da njemu ne mozemo nista..ali i da on i nije tako strasan!Smile

to je tacno. u principu stariji su nas isfrustrirali i pre nego sto smo provalili da treba igrati po njegovim pravilima, koja su jasna i jednostavna, i onda sve bude u redu. to, naravno, govorim tek posle prezivljenih IT, a sta ce biti sa IS, sa kojima su nas takodje isprepadali - see you next year...
elektra
elektra

Broj poruka : 15
Godina : 45
Datum upisa : 28.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  Admin Pon Okt 01, 2007 5:03 pm

elektra ::
Admin ::eh da si jedina koja to misli!! Wink

Mirka Petrovica mozemo prijaviti kao profesora koji ima previse godina za predavacha..jer po zakonu profesori njegovih godina NE SMEJU da imaju predmetne nastave niti da predaju uopste ili ocenjuju!
To cula od jednog od profesora!Wink Laughing Twisted Evil

Sve pi to bilo lepo kao ideja da nas ima vise koji bi i istrajali u tome.
Kad sam govorila mojima (iz klase) da treba da ga prijavimo posle onog skandala od kolokvijuma svi su se, da izvinete, usrali. Ipak su to mahom deca koja i dalje tripuju ono strahopostovanje kao u srednjoj skoli, a mene gledaju kako lujku kojoj nije problem da se suprotstavi. Naravno, u takvoj atmosferi ja stvarno ispadam grbava, a oni dobri djaci, pristojna deca...

mm da tacno, obicno oni koji se i suprotstave ispadnu grbavi..uvek se nadje neko ko ce da drzi drugu stranu!:S
svejedno..to se trebaju sve cetri god naci skupiti potpise i predati...otom-potom kad krenu predavanja!
mada, kako su krenuli boli ih uvce sve za to sto mi imamo nekog ciku koji ce nam riknuti na ochi kao profesora! Mad

IS ima isti fazon..samo drugo gradivo!Zoran ima pravila, postuj ih..prati vezbe, predavanja, uradi kolokvijume, prepisi nwm. dodji uzmi potpis i izadji na ispit..koji su opet kako sam cula prepisali..jbg. ja to nisam uradila sad sam grbava za taj ispit!Smile
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 37
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 21.09.2007

https://alueduyus.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  elektra Pon Okt 01, 2007 5:07 pm

Admin ::mm da tacno, obicno oni koji se i suprotstave ispadnu grbavi..uvek se nadje neko ko ce da drzi drugu stranu!:S
svejedno..to se trebaju sve cetri god naci skupiti potpise i predati...otom-potom kad krenu predavanja!
mada, kako su krenuli boli ih uvce sve za to sto mi imamo nekog ciku koji ce nam riknuti na ochi kao profesora! Mad

kao onaj nesrecnik iz novinarstva, kako se bese zove, ne mogu da se setim - izgled: kao statue narodnih heroja na kalemegdanu... sto je pao u nesvest pre godinu dana na kolarcu

Admin ::IS ima isti fazon..samo drugo gradivo!Zoran ima pravila, postuj ih..prati vezbe, predavanja, uradi kolokvijume, prepisi nwm. dodji uzmi potpis i izadji na ispit..koji su opet kako sam cula prepisali..jbg. ja to nisam uradila sad sam grbava za taj ispit!Smile

ah, tu otvaramo i sledecu temu: ja, na primer, kao zaposlena, i oslobodjena redovnog prisustvovanja predavanjima, MORAM da dolazim na vecinu predavanja jer svaki profesor tumaci pravila na svoj nacin...
elektra
elektra

Broj poruka : 15
Godina : 45
Datum upisa : 28.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!) Empty Re: Profesori, shta sa njima i bez njih....(?!)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu