FORUM ZA STUDENTE ALU!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU

4 posters

Ići dole

DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU Empty DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU

Počalji  Alex Ned Okt 14, 2007 11:14 pm

[b]

Zelim svim studentima uspesnu novu skolsku godinu cheers
A u okviru ove teme trebalo bi da se razmenjuju informacije vezane za novosti sa faxa, dakle obevestenja, svako za svoju godinu!!!

Svi znamo da se na sajtu ne objavljuju bas sva obavestenja, pa neka ovo bude nasa oglasna tabla.

Pozdrav svima i vidimo se od sutra, kiss I love you

Alex

Broj poruka : 37
Godina : 47
Datum upisa : 22.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU Empty Re: DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU

Počalji  elektra Pon Okt 15, 2007 10:10 am

Lepo je to sve [i ja htedoh da otvorim ovako nesto], samo, primetih da i ovde ima dezinformacija.
Ili da se uozbiljimo ili nam je dzaba posao...
elektra
elektra

Broj poruka : 15
Godina : 45
Datum upisa : 28.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU Empty Re: DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU

Počalji  glamchick Pon Okt 15, 2007 12:41 pm

Ajde da napisem i ovde. Svaka informacija koja je objavljena s moje strane, a mogu da govorim i u ime Alex, je dobijena u studentskoj sluzbi ili iz nekog drugog izvora, a ako je informacija nesigurna, tako i napisemo (najverovatnije, kako smo culi odavde i odande). Bitan je kontekst i recenica i to onda nije neozbiljno, vec jasno i precizno - nedovoljno provereno. Zato forum i sluzi, da iznesemo ne samo one zvanicne informacije, vec i ono sto je na nivou nagadjanja ili traca, koje se dalje daju proveriti.

(pogledati novinrstvo 3 Laughing Laughing Laughing )


Pozdrav!

I wish you a merry Christmas and a happy New Year! bounce bounce bounce

glamchick

Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU Empty Re: DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU

Počalji  Alex Pon Okt 15, 2007 4:14 pm

elektra ::Lepo je to sve [i ja htedoh da otvorim ovako nesto], samo, primetih da i ovde ima dezinformacija.
Ili da se uozbiljimo ili nam je dzaba posao...

Draga, da li si ti ikada bila na predavanjima?
Postoje ljudi koji ne idu na predavanja, tako da su ima svake informacije koje se tamo cuju dragocene.

Evo danas na predavanju iz novinarstva IV je profesor Jevtovic rekao kako ce izgledati predavanja kod njega, kao i da ce i ove godine da nam da 3 kolokvijuma prvi se ocekuje vec 7-mog predavanja, a termine ostalih cemo saznati naknadno.

Alex

Broj poruka : 37
Godina : 47
Datum upisa : 22.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU Empty Re: DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU

Počalji  elektra Pon Okt 15, 2007 5:10 pm

DRAGA, ja se povlacim a vi razmenjujte te "INFORMACIJE". Samo cu da posmatram pa cemo da vidimo koliko ih je bilo tacnih a koliko ne. Uostalom, bolje ucinite nesto na popularizaciji ovog foruma pre nego sto pocnete jedni drugima da kopate oci.

Veliki pozdrav i sve najbolje!
elektra
elektra

Broj poruka : 15
Godina : 45
Datum upisa : 28.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU Empty Re: DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU

Počalji  Alex Pon Okt 15, 2007 7:06 pm

Koliko ja znam svrha foruma je da se razlicita misljenja suocavaju.
Valjda bi svi trebalo da daju informacije, a ne samo nas par, ali kako hocete sto se cetvrte godine tice ja cu sve informacije koje dobije da ovde prosledim.

Pozz

Alex

Broj poruka : 37
Godina : 47
Datum upisa : 22.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU Empty Re: DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU

Počalji  glamchick Pon Okt 15, 2007 11:58 pm

NIJE MI JASNO...

Za 100% sigurne informacije postoji zvanicni sajt ALU, odnosno deo koji se zove STUDENTSKI PORTAL. Mi NE RADIMO u stud. sluzbi da bi dobijala takve informacije ovde, vec javljamo sta saznamo, opet na nivou MOGUCEG.

A na popularizaciji foruma treba SVI da radimo, mi nismo moderatori niti smo pokrenule ovaj sajt, ali svaka cast onima koji JESU! I svi zajedno treba da ucestvujemo u RAZMENI INFORMACIJA.

Uostalom, svako moze da pozove telefonom studentsku sluzbu pa da ih pita i da svoj doprinos ovde, nije bas lepo samo da se kritikuje. To me podseca na one likove koji na Zapadu sede iza mene i gundjaju o tome kako bi Zvezda trebalo da igra i kako bi cak i oni igrali bolje Smile Salim se, naravno...

I, stvarno,da se sada ne peglamo ovde, nije mi to namera, ajde ljudi svarno malo SVI da ucestvujemo da bi nam bilo lakse! Cool

glamchick

Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU Empty INFORMACIJA ZA CETVRTU GODINU

Počalji  Alex Pet Okt 19, 2007 12:22 pm

[b]

Sto se tice predmeta Umetnost i pravo njega pita dr. Dragan Mitrovic, a kod Dusana Zonica polazemo jedan kolokvijum i seminarski sto je kako sam ja razumela preduslov za izlazak na ispit.
U sredu je bilo uvodno predavanje a sve oko tema za seminarski, pitanja za kolokvijum i literature ce nam dati sledeci cas.

Pozz

Alex

Broj poruka : 37
Godina : 47
Datum upisa : 22.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU Empty INFORMACIJA ZA CETVRTU GODINU

Počalji  Alex Sub Okt 20, 2007 1:43 pm

[b]

Juce smo imali predavanje kod Draga Kovacevica, iz Estetike. Tip je kao sto vec znate super, od potrebne literature to je knjiga Sretena Petrovica Estetika u izdanju Narodne knjige kosta oko 450 dinara. Ona je dovoljna kako profesor kaze, a ispit ce izgledati tako sto ce svako dogovarati na 3 pitanja.
Svako ko je bio kod njega na predavanjima iz sociologije zna da on daje teme koje mi obradjujemo na casu sto je sve plus za svakoga ko dolazi na predavanja i sve to ce kasnije uticati na ocenu.

Pozdrav

Alex

Broj poruka : 37
Godina : 47
Datum upisa : 22.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU Empty Re: DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU

Počalji  Admin Pet Okt 26, 2007 2:55 am

Sto se tice knjige Estetika
moze se naci na sajmu knjiga za 280din, izdavastvo NARODNA KNJIGA
:]


Poslednji izmenio dana Pet Okt 26, 2007 10:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 37
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 21.09.2007

https://alueduyus.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU Empty ZA STUDENTE 4 GODINE

Počalji  Alex Pet Okt 26, 2007 6:48 pm

[b]

Na sajmu imate i skoro sve knjige iz Novinarstva 4, i to po vrlo pristupacnim cenama.
Knjigu iz Intelektualne svojine imate samo na Pravnom fakultetu, toga na Sajmnu nema, juce sam proverila.
Estetike sinoc nije bilo, a u knjizarama je oko 450 dinara.

Alex

Broj poruka : 37
Godina : 47
Datum upisa : 22.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU Empty Re: DOBRO DOSLI NAZAD U SKOLU

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu